Cennik Zabiegów

SKEYNDOR AQUATHERM
180 zł

Zabieg nawilżający

SKEYNDOR ETERNAL LINE
200 zł

Zabieg regenerujący

SKEYNDOR CORRECTIVE
200 zł

Zabieg liftingujący

SKEYNDOR GLOBAL LIFT
250 zł

Zabieg liftingujący

SKEYNDOR URBAN WHITE
200 zł

Zabieg rozświetlający

https://www.studiolaboheme.pl/wp-content/uploads/2018/08/skeyndor-urban-white-banner-1-720x350.jpg

Skeyndor

Zabieg pielęgnacyjny

Skeyndor od prawie pół wieku wprowadza innowacyjne produkty na rynek. Marka charakteryzje się ekskluzywnością receptur osiąganych dzięki nieustającym badaniom naukowym. Używane są wyselekcjonowane substancje aktywne, dzięki, którym gwarantowana jest najwyższa skuteczność w pielęgnacji skóry.

Misją przedsiębiorstwa jest dostarczanie klientom produktów cechujących się:

  • Elegancją;
  • Wysoką jakością;
  • Innowacyjnością;
  • Skutecznością;
  • Pokazujących doświadczenie marki;
  • Mających za zadanie odnowę skóry dojrzałej.

Skeyndor – zabieg pielęgnacyjny

Eternal to intensywna terapia przeciwstarzeniowa posiadająca inspirację z najnowszych badań inżynierii genetycznej. Cała tajemnica kryje się w tym, że komórki macierzyste z ekologicznie czystej odmiany jabłoni jaką jest Uttwiler Spatlauber są dostarczane przy pomocy nanotechnologii, co zapewnia regenerację uszkodzonych komórek skóry oraz natychmiastowy przypływ energii. W fito-komórkach zawarta jest tajemnica długowieczności, mianowicie stymulują one pełną i trwałą ochronę przed czynnikami zewnętrznymi, dzięki czemu skóra pozostaje młoda na dłuższy czas.

Skeyndor – zabieg pielęgnacyjny

Aquatherm jest to zabieg, który wykorzystuje kojące działanie wody termalnej z jednych z najzdrowszych źródeł salies-de-bearn znajdującego się w pirenejach francuskich. Ta terapia dzięki obfitości w sole mineralne i oligoelementy pozwala  na przywrócenie równowagi w metabolizmie naskórka, co zapewnia natychmiastowe ukojenie oraz wzmocnienie nawet bardzo wrażliwej skóry.

Skeyndor – zabieg pielęgnacyjny

Corrective jest to zabieg dla osób szukających alternatywy dla efektów jakie daje medycyna estetyczna, możliwej dzięki zaawansowanej terapii botox like. Posiada wiele stymulujących peptydów, które zapobiegają skurczom mięśni, oraz substancji wypełniających i głęboko nawilżających, jak kwas hialuronowy, co zapewnia widoczną poprawę owalu twarzy oraz zwiększenie elastyczności skóry.

Skeyndor – zabieg pielęgnacyjny

Global lift to nowoczesny zabieg kosmetyczny mający działanie  liftingujące. Możliwe jest osiągnięcie efektu pełnego liftingu, co przywraca odpowiedni owal twarzy i widoczną poprawę struktury tkanki podskórnej bez konieczności używania skalpela.

Skeyndor – zabieg pielęgnacyjny

Urban white to rozwiązanie by pozbyć się zmian pigmentacyjnych i oznak starzenia w bezpieczny sposób. Dzięki tej ekskluzywna kuracji, która została oparta o eksfoliację, możliwa jest maksymalna skuteczność w usuwaniu przebarwień, co gwarantuje natychmiastowe rozświetlenie, jednolity koloryt skóry i wygładzenie.