Depilacja Laserowa

Pachy
160 zł

Wąsik
100 zł

Wąsik + Broda
140 zł

Bikini
300 zł

Głębokie bikini
400 zł

Łydki
300 zł

Uda
300 zł

Całe nogi
500 zł

LightSheer Desire

Depilacja laserowa kosmetyczna i lecznicza

Depilacja laserowa kosmetyczna i lecznicza jest to nowoczesny sposób na usuwanie zbędnego owłosienia, również tego pojawiającego się podczas  zaburzeń hormonalnych. Dotyczy zarówno  górnej wargi i brody u kobiet, ale też owłosienia usuwanego w celach kosmetycznych jak pachy, nogi czy bikini. Zabieg ten jest wykonywany przy pomocy lasera diodowego Light Sheer™ firmy Lumenis. Ma miano najnowocześniejszego urządzenia do depilacji. Ma Certyfikat Bezpieczeństwa i Jakości od Amerykańskiego Urzędu ds. Żywności i Leków (FDA) jako jedyny na świecie.

Działanie laseru

Laser emituje delikatną wiązkę promieni, która zostaje pochłonięta przez barwnik włosa zwany melaniną. Doprowadza do destrukcji cebulki włosa, a dalej do usunięcia, a także braku regeneracji oraz odrastania.

Zalecenia

Ten rodzaj depilacji polecany jest osobom, które chcą wyglądać na zadbane, a jednocześnie zależy im na komforcie jaki daje staranna i bezpieczna depilacja. Jest dla każdego zarówno dla kobiet jak i mężczyzn, którzy posiadają włosy w niechcianych, nieoczekiwanych miejscach jak nogi, twarz , warga górna, uszy, broda, klatka piersiowa, pachy, szyja, plecy, bikini.

Zalety depilacji laserem Light Sheer DESIRE

Laser wykorzystuje najszybsze i  najmocniejsze systemy ze znanych na całym świecie serii LightSheer®, która uchodzi za najskuteczniejszy laser stosowany w fotodepilacji. Dzięki najnowszej generacji oraz dużym rozmiarom głowicy zabiegowej, która posiada opatentowany systemem Vacuum, w czasie jednego strzału lasera zniszczeniu ulega dużo większa liczba włosów, dzięki czemu podnoszony jest komfort oraz skracany czas zabiegu.

Metoda bezbolesna

Laser ma niepowtarzalny system chłodzenia - jest nim końcówka ChillTip™, która ochładza i ochrania skórę, co sprawia, że zabieg staje się bezbolesny.

Metoda trwała

Włoski usuwane są na stałe. Pozwala zaoszczędzić nieprzyjemnych, a zarazem czasochłonnych zabiegów jak na przykład depilacja mechaniczna - golenie i depilacja woskiem, elektroliza, które niestety trzeba powtarzać co kilka dni czy też tygodni, oraz które niosą za sobą ryzyko wrastania włosków i powstawania przebarwień/ blizn.

Metoda bezpieczna

Fale, które są emitowane przez laser przenikają aż 2 mm w głąb skóry, dzięki czemu działa wyłącznie powierzchniowo i nie wpływa na funkcje organizmu.

Metoda bezinwazyjna

Technologia , na której oparty został laser pozwala na nie naruszanie ciągłości skóry, oraz nie powoduje powstawania zmian takich jak blizny. Czasem mogą pojawić się zaczerwienienia czy też przebarwienia jednak ustępują one w krótkim okresie po wykonanym zabiegu.

Metoda szybka

Czas trwania to maksymalnie kilkadziesiąt minut.

Niestety nie wszystkie nasze włosy są naraz w fazie wzrostu, która reaguje na światło lasera. Dlatego, w trakcie jednego zabiegu usuwanych jest tylko 30 do 40% włosków. Pozostałe odrastające włoski są już cieńsze oraz jaśniejsze. Aby pozbyć się wszystkich  potrzebna jest seria 5 zabiegów.