Cennik Zabiegów

1 trening
200 zł

5 treningów
900 zł

10 treningów
1800zł

Kombinezon
200 zł

istnieje również możliwość wypożyczenia za kaucją

https://www.studiolaboheme.pl/wp-content/uploads/2019/06/10612770_921263591237398_6720874288032261658_n-2-400x600.jpg

EMS Elektryczna Stymulacja Mięśni

Jest to zabieg od lat stosowany w sporcie oraz w fizjoterapii. Od niedawna ta technologia jest dostępna nie tylko dla gwiazd sportu. Teraz ten typ treningu jest dostępny dla każdego. Największą popularność zyskał w Niemczech, Austrii, Szwajcarii, ponieważ istnieje tam obecnie kilkaset różnych klubów fitness, gdzie prowadzone są treningi EMS. Podczas tradycyjnego treningu ludzki mózg wysyła sygnał do neuronów, co powoduje skurcze mięśni. Dzięki technologii EMS proces ten można przeprowadzić, poprzez zastąpienie pracy mózgu impulsami elektrycznymi, które są wysyłane z urządzenia poprzez elektrody bezpośrednio do komórek mięśni.

 

W Studio La Bohème ćwiczenia EMS odbywają się z wykorzystaniem urządzenia najwyższej klasy XBody NewaveTM , które zbudowane jest z materiałów wysokiej jakości, przy użyciu najnowocześniejszych technologii produkcyjnych. Unikalna i ergonomiczna konstrukcja, nowoczesny i przyjazny desing powodują, że XBody jest urządzeniem skrojonym na miarę XXI wieku.

Urządzenie XBody NewaveTM posiada 10” dotykowy ekran, co zapewnia płynność i łatwość obsługi. Trener bez problemu dostosowuje odpowiednie parametry do potrzeb osoby ćwiczącej. W każdej chwili, nawet podczas treningu, bez konieczności zatrzymywania programu, jest w stanie zmienić odpowiednio ustawienia, aby trening był jak najefektywniejszy i właściwie dociążał każdą partię mięśniową ćwiczącego.

Korzyści z treningu EMS:

 • Zaoszczędzenie czasu- jednoczesna praca wszystkich mięśni, sprawia, że trening zajmie tylko 30 minut.
 • Budowa masy mięśniowej - zawdzięczamy to elektrodom umieszczonym bezpośrednio na wszystkich strategicznych grupach mięśni, przez co zapewnione jest skuteczne działanie.
 • Złagodzenie bólów pleców: elektrody, które są wbudowane w specjalny strój treningowy, wzdłuż Twojego kręgosłupa, pozwalają na aktywację rzadko ćwiczonych mięśni głębokich. W efekcie końcowym są one silniejsze, przez co możliwe jest złagodzenie problemów związanych z kręgosłupem.
 • Umożliwia osiągnięcie odpowiedniego poziomu tkanki tłuszczowej-  jest to efektywny trening siłowy, dzięki temu zmienia się sposób organizmu na spalanie kalorie. Jest to bardzo pomocne narzędzie do utraty wagi oraz pozbycia się tłuszczu.
 • Powoduje odciążenie stawów. Impulsy elektryczne wytwarzane podczas treningu  działają bezpośrednio na wybrane mięśnie, bez oddziaływania na  nasze stawy, dzięki czemu nie jest możliwe ich przeciążenie, co jest częstym problem przy tradycyjnym treningu.
 • Zrównoważenie układu mięśniowego, jest możliwe dzięki wbudowanym elektrodom, które mogą stymulować oraz rozwijać wszystkie mięśnie. Jeżeli istnieje potrzeba wzmocnienia tylko problematycznej partii stanowiącej tzw.: „piętę achillesową” jest to możliwe do wykonania.

KORZYŚCI DLA ORGANIZMU:

 1. SIŁA I WYTRZYMAŁOŚĆ – dzięki treningowi całego ciała z EMS otrzymujemy najskuteczniejsze rozwiązanie ze znanych dzisiaj systemów ćwiczeń. Trening siłowy, pozwala na optymalizację wysiłku całego ciała, poprzez zaangażowanie wszystkich partii mięśnie. EMS jest uzupełnieniem tradycyjnego treningu W krótkim czasie, daje możliwość połączenia wysiłku układu krążenia i mięśni wewnętrznych.
 2. ZDROWIE I REHABILITACJA –nawet dla wyszkolonych fizjoterapeutów stymulacja mięśni głębokich jest wymagającym zadaniem. Technologia EMS wspomaga ten proces, gdyż umożliwia stymulację wybranych tylko grup mięśni. Działa to tak samo dobrze jak idealnie wyposażona siłownia.
 3. WYGLĄD – Do osiągnięcia wymarzonego wyglądu potrzebna jest promienna cera, najmodniejsza fryzura, stylowe ubrania oraz dodatki. Jednak nie ma to  znaczenia, jeśli przez nadwagę czujesz się obco we własnym ciele. Te nadprogramowe kilogramy powodują obniżenie poczucia własnej wartości oraz negatywnie wpływają na Twój nastrój. Ile razy próbowałaś schudnąć po Nowym Roku, czy przed urodzinami lub wakacjami, jednak Twoje wysiłki nie dawały wymarzonego efektu? Niestety, mnóstwo osób zna to uczucie. Jednak poprzez trening w naszym studio twoje marzenia w końcu staną się możliwe do zrealizowania.

Trening EMS to innowacyjne rozwiązanie. Wszystkie grupy mięśniowe zostaną jednocześnie pobudzane oraz trenowane według programu dostosowanego do twoich potrzeb, nawet te trudno zlokalizowane mięśnie talii i bioder! Podczas treningu wzmagana jest aktywność wielu enzymów, metabolizm oraz zwiększa się zużycie energii. Mięśnie ulegają rozbudowaniu, a także zbędny tłuszcz zostaje zamieniony  w energię oraz spalany. Efekt utrzymuje się  nawet do wielu godzin po zakończonym treningu! Dzięki temu następuje skuteczny i trwały modeling sylwetki przez budowanie masy mięśniowej, która nie zawiera tłuszczu przy równoczesnej redukcji zbędnej tkanki tłuszczowej.

PIERWSZE EFEKTY JUŻ PO MIESIĄCU

Silne skurcze mięśni, które stymulują proces wytwarzania kolagenu i poprawiają ukrwienie skóry, przyczyniają się również do zwiększenia zużycia energii.

Skutkuje to spadkiem masy ciała, a także ograniczeniem tkanki tłuszczowej oraz przyspieszeniem metabolizmu. Znienawidzone wałeczki powstające z tłuszczu znajdujące się w talii oraz na biodrach zostają zniwelowane. Mięśnie są bardziej widoczne oraz wyrzeźbione.

Cellulit należy zwalczać jak najwcześniej oraz skutecznie mu zapobiegać.

MNIEJSZE LICZBY NA WADZE PO KAŻDYM TRENINGU.

Potwierdzone efekty naszych treningów EMS*: to bardzo wąska talia, wyraźnie, piękne, zarysowane mięśnie, oraz zmniejszenie tkanki tłuszczowej.

 • 87% badanych widzi efekty kształtowania ciała oraz zaczyna znacznie lepiej siebie postrzegać;
 • Według 89% ankietowanych ich skóra stała się bardziej ujędrniona oraz napięta;
 • Już po 6 odbytych treningach EMS, zawartość tkanki tłuszczowej w organizmie została zredukowana o 4%. Kobiety utraciły średnio 1,5 cm w talii oraz biodrach;
 • Również mężczyźni mogą pochwalić się zadowalającymi efektami. Zmniejszyli oni obwód brzucha rekordowo o 2,3 cm, przy czym rozbudowali mięśnie nóg, ramion oraz klatki piersiowej średnio o 1 do 2 cm;
 • Po 13 tygodniach osoby z nadwagą zrzuciły średnio 3,5 kg, 6,5 cm w obwodzie talii, 2 cm w ramionach i aż 9% tkanki tłuszczowej.
 • Osobom po 65 roku życia udało się stracić 6,8% tkanki tłuszczowej z brzucha, pomimo niskiej intensywności jakim był 30-minutowy trening wykonywany co pięć dni.

Elektryczna Stymulacja Mięśni (EMS)

Ból pleców

Jest to wciąż dolegliwość najczęściej dokuczająca ludziom. Zarówno osoby młode jak i te starsze dotyka ten i podobne problemy. Nieustanny stres, napięcie, czy też zaniedbanie mięśni pleców są  jednymi z głównych przyczyn bólu pleców. Gdy stan ten jest przewlekły i pogarsza się, chory staje się coraz bardziej zrozpaczony. Istnieje rozwiązanie tego problemu: właściwie skierowany trening pleców przy użyciu treningu EMS!

TRENING EMS JEST ROZWIĄZANIEM TWOICH PROBLEMÓW

Warto wypróbować innowacyjnego treningu EMS. Poprzez specjalistyczne, indywidualne, kontrolowane podejście do pacjenta, nawet te  bardzo głęboko osadzone mięśnie cały czas są pobudzane oraz wzmacniane. Tradycyjny trening dosięga mięśni z trudem. Podczas treningu EMS kręgosłup odzyskuje utraconą stabilność, a  plecy są odciążone. Nierównowaga mięśniowa jest wyrównana, mięśnie wzdłuż tułowia wzmocnione. Jest to sposób na zdrowe oraz silne plecy.

WSZECHSTRONNE WZMOCNIENIE PLECÓW

Badania potwierdziły efektywność treningu w aspekcie zapobiegania oraz leczenia dotychczasowych problemów*:

 • 88% badanych pacjentów udało się znacząco zmniejszyć bóle pleców. Częstość występowania oraz czas trwania tego bólu pleców zmniejszyły się o 80%.
 • Z początku badań, ponad 40% osób skarżyło się na nieustający ból pleców. Liczba spadła do 9% tylko po 6 tygodniach regularnego treningu.
 • Ból zniknął bezpowrotnie u 44% badanych z dolegliwościami przewlekłymi.
 • Czas trwania bólu pleców w codziennym życiu podczas podnoszenia dużych obciążeń, chodzenia, schylania się, ciężkiej pracy fizycznej, codziennych pracach domowych, sporcie, prowadzeniu pojazdów albo siedzenia przez dłuższy czas zmniejszył się o 30%.

SIŁA I WYTRZYMAŁOŚĆ

Elektryczna Stymulacja Mięśni (EMS)

Dobrze zbudowane, silne ciało jest w dzisiejszych czasach uważane za równowartość sukcesu.  Trening różnych części ciała ze względu na siłę, szybkość i wytrzymałość wymaga od nas ogromnych nakładów energii oraz czasu. Cele wyznaczane podczas treningu mogą być teraz osiągane bardzo szybko oraz skutecznie dzięki ogólnemu treningowi całego ciała przy pomocy EMS.

DOBRA POSTAWA ZAWDZIĘCZONA WIĘKSZEJ SILE I WYTRZYMAŁOŚCI

Silne mięśnie to idealna sprawność. Można ją uzyskać jedynie, jeżeli nasze mięśnie są odpowiednio stabilne. Mięśnie głęboko położone, stabilizujące postawę są niezwykle trudne do wzmocnienia przy  bazowaniu jedynie na tradycyjnych metodach treningowych. Sprawa wygląda zupełnie inaczej z treningiem EMS. Poprzez jednoczesną stymulację wszystkich mięśni zapewniona jest wysoka skuteczność oraz trening, pochłaniający mało czasu. Ważne jest też to że, nie ma jednostronnego obciążenia, ryzyko nierównowagi mięśniowej jest bardzo ograniczone. Dzięki intensywnemu treningowi można łączyć aktywnie wykonywane ruchy i ćwiczenia, z odpowiednimi elementami danej dziedziny sportu, oznacza to, że nabytą siłę można będzie wykorzystać danej dyscyplinie. Do tej pory oddzielenie treningów siłowych od treningów wykonywanych specjalnie dla danej dyscypliny sportu, wiązało się z dłuższym obciążeniem oraz wysiłkiem.

WIĘKSZA PRĘDKOŚĆ, WIĘKSZA MOC

Tradycyjny trening umożliwia maksymalne osiągi tylko przez zwiększenie siły, zaś trening EMS zwiększa zarówno szybkość, bez obciążania układu szkieletowego oraz umożliwia oszczędzanie stawów! Wysyłane impulsy elektryczne kontrolują szybkość skurczy włókien mięśniowych bardzo skutecznie.

SUKCES W ZASIĘGU TWOJEJ RĘKI

Potwierdzona badaniami skuteczność treningu EMS polega na*:

 • Trening EMS jako jedyny powoduje wzrost maksymalnych korzyści przez zwiększanie szybkości wykonywanych ruchów. Aż 84% badanych osób zauważyło wyraźną poprawę sprawności! Ich siła wzrosła o 17% tylko po 4 odbytych treningach.
 • U 71% pacjentów stwierdzono znaczący wzrost wytrzymałości oraz wydolności.
 • Poziom możliwej wytrzymałości wzrósł o 108% po 12 treningach.
 • Moc badanych osób wzrosła o 30% już po 4 intensywnych tygodniach treningów.
 • Szybkość napinania mięśni wzrosła aż o 22%. Siła głębokich mięśni tułowia, które są trudne do trenowania wzrosła nawet do 74%!

Powyższe wartości udowadniają, że trening EMS jest o 40% intensywniejszy niż trening siłowy odbyty z ciężarami!

 

NOWOŚĆ - połączenie treningów EMS i Endermologii 

Endermologia jest innowacyjną metodą, która wykorzystuje zaawansowane technologie w celu poprawy kondycji skóry i sylwetki. To kompleksowe podejście łączy zalety endermologii, czyli mechanicznej stymulacji tkanek, z treningiem EMS (elektromiostymulacja). Działa to na zasadzie synergii, gdzie obie metody wzmacniają swoje działanie, dostarczając jeszcze lepsze rezultaty.

Endermologia opiera się na zastosowaniu specjalnego urządzenia, zwanego endermologiem, który wykorzystuje technologię podciśnienia i masażu skóry. Poprzez precyzyjne ruchy masażu i podciśnienia, endermologia stymuluje krążenie krwi, limfy i przepływ tkanek, co przyczynia się do poprawy elastyczności skóry, redukcji cellulitu oraz ujędrnienia ciała. Ta metoda jest nieinwazyjna i bezpieczna, nie wymaga ingerencji chirurgicznej ani zastosowania substancji chemicznych.

Natomiast EMS (elektromiostymulacja) to metoda treningu, która wykorzystuje impulsy elektryczne do stymulacji mięśni. Elektryczne impulsy wysyłane przez specjalne elektrody na ciało powodują skurcze mięśni, imitując naturalne ruchy i działania mięśni podczas tradycyjnego treningu. Dzięki temu możliwe jest efektywne wzmacnianie mięśni, poprawa siły i wytrzymałości oraz redukcja tkanki tłuszczowej.

Połączenie endermologii z treningami EMS stanowi doskonałe rozwiązanie dla osób, które chcą zadbać o swoją skórę i jednocześnie poprawić swoją sylwetkę. W trakcie jednej sesji endermologii można przeprowadzić również trening EMS, co pozwala zaoszczędzić czas i maksymalnie wykorzystać korzyści obu metod.

Dzięki endermologii skóra staje się bardziej jędrna, elastyczna i gładka, a cellulit jest redukowany. Z kolei trening EMS przyczynia się do wzrostu masy mięśniowej, spalania tkanki tłuszczowej i ogólnej poprawy kondycji fizycznej. Kombinacja tych dwóch metod pozwala osiągnąć synergiczne efekty, które przekładają się na poprawę zarówno wyglądu zewnętrznego, jak i samopoczucia.

Warto podkreślić, że przed przystąpieniem do takiego połączonego programu endermologii z treningami EMS, ważne jest skonsultowanie się z odpowiednim specjalistą, który dobierze odpowiednią intensywność i częstotliwość sesji, uwzględniając indywidualne potrzeby i cele pacjenta.

Endermologia z treningami EMS to innowacyjne rozwiązanie, które umożliwia osiągnięcie optymalnych rezultatów zarówno dla skóry, jak i sylwetki. Daje to możliwość kompleksowej transformacji, poprawiając wygląd i samopoczucie jednocześnie.