https://www.studiolaboheme.pl/wp-content/uploads/2019/05/RAW_2416-1-5204x3903.jpghttps://www.studiolaboheme.pl/wp-content/uploads/2019/05/RAW_2470-1-5193x3895.jpg

Dłonie i stopy

Manicure Tytanowy

Manicure tytanowy jest wykonywany przy użyciu specjalnych preparatów, które zawierają proszek tytanowy tworzącą powłokę na paznokciach. Proces obejmuje nanoszenie bazy, aplikację proszku tytanowego na wilgotną warstwę bazy i utrwalenie go bez konieczności korzystania z lampy UV czy LED. W przeciwieństwie do hybrydowego manicure'u, manicure tytanowy nie wymaga korzystania z lampy UV lub LED do utrwalania. Dla osób, które obawiają się promieniowania UV lub LED może być bardziej preferowaną opcją.

Manicure Japoński
Manicure Japoński jest ratunkiem dla osób z Rozdwajającymi się, łamliwymi paznokciami. Jeśli twoją bolączką są paznokcie ze zniszczoną płytką, pomocą może okazać się metoda pielęgnacji popularna w Japoni. Zasada manikiuru japońskiego jest prosta – opiera się on na wcieraniu w płytkę specjalnej pasty. W skład pasy wchodzą substancje, które odbudowują i wzmacniają paznokcie, nadając im niespotykany blask różowej perły.

Manicure hybrydowy
Manicure hybrydowy to metoda stylizacji paznokci, w której wykorzystuje się kombinację – lakieru do paznokci i żelu do manicure. Paznokcie hybrydowe wyróżniają się trwałością. Dodatkowo wyglądają naturalnie, są odporne na uszkodzenia, a lakier nie odpryskuje.
W Studio La Bohème pracujemy między innymi na kosmetykach marki Kabos, słynących z prostego składu i wyjątkowej delikatności. Marka ta polecana jest dla osób cierpiących na uczulenia na lakiery hybrydowe.

Pedicure Leczniczy
Pedicure leczniczy to zabieg pielęgnacyjny o działaniu leczniczym i profilaktycznym. Ten rodzaj pedicure to kompleksowa usługa kierowana do osób borykających się z nagniotkami, modzelami, a także wrastającymi paznokciami.

Klamry
Wrastające paznokcie to uciążliwa przypadłość, który dotyka osób w każdym wieku niezależnie od płci. Aby uniknąć bólu oraz interwencji chirurgicznych w Studio La Bohème przeprowadzamy zabieg zakładania klamer leczniczych, które w bezbolesny oraz niezwykle szybki sposób radzą sobie z tą dolegliwością.

Pedicure kosmetyczny
To podstawowy zabieg pielęgnacyjny stosowany na stopy. Na zabieg ten składa się skrócenie paznokcia oraz usunięcie patyczkami nieestetycznych skórek. Frezarką usunięty zostaje naskórek na stopach. Kolejno wykonujemy peeling wraz z masażem. Na zakończenie zabiegu paznokieć zostaje odtłuszczony i pomalowany.

IBX System
IBX system to zabieg dla osób, które marzą o zadbanych paznokciach, które nie tylko będą zdrowo wyglądać, ale będą zdrowe w rzeczywistości. Zabieg IBX to idealne rozwiązanie dla osób, które wykonują stylizacje paznokci – jako baza ochronna oraz dla osób, których paznokcie są zniszczone i osłabione – jako zabieg odbudowujący.