Cennik Zabiegów

Body wrapping antycellulitowy
150 zł

Body wrapping z peelingiem i masażem
250 zł

Body wrapping

Body wrapping jest to wyszczuplający zabieg, na który składają się dwa etapy.

  1. Etap pierwszy: nakładane są na ciało specjalne preparaty indywidualnie dobrane dla potrzeb skóry pacjenta, które mają właściwości modelujące i ujędrniające skórę i mają działanie antycellulitowe.
  2. Etap drugi: ciało jest owijane specjalistyczną folią, która znacznie przyspiesza przenikanie substancji aktywnych z preparatów do wnętrza skóry. Folia tworzy powłokę termiczną na ciele co sprawia, że zabieg ma właściwości wyszczuplające.

Zabieg można wykonywać na całe ciało jak również tylko na wybrane jego obszary wymagające modelowania jak:

  • Pośladki;
  • Uda;
  • Brzuch;

Zabieg jest bezbolesny. Satysfakcjonujące efekty otrzymujemy, gdy zabieg jest wykonywany w serii po kilka zabiegów. Przy jego wykonywaniu  nie zapominamy o zdrowym odżywianiu  i aktywności fizycznej. Połączenie tych trzech elementów, pozwala uzyskać spektakularne oraz szybkie efekty. Gdy wykonywana jest seria zabiegów  jednym z istotnych elementów jest też odpowiednie nawodnienie organizmu, tzn.: picie co najmniej 2 do 3 litrów wody dziennie. Body wrapping ma działanie detoksykujące i w ten sposób należy je wspomóc. Zabieg ten warto wykonywać w renomowanych i znanych gabinetach kosmetycznych, gdzie pracuje się na odpowiednich, a zarazem najlepszych i bardzo profesjonalnych kosmetykach wyszczuplających.