Cennik Zabiegów

NCTF Filorga
450 zł

Princess Rich
550 zł

Princess Filler
600 zł

Aqualift okolicy oczu
200 zł

Mezoterapia Igłowa

Mezoterapia igłowa jest to metoda, dzięki której można poprawić znacznie kondycje skóry, a także spłycić zmarszczki czy zredukować niedoskonałości. Technika ta wprowadza substancje aktywne w głąb skóry, przez co szybciej wpływają na jej odbudowę. Nie uzyskamy podobnych efektów przy użyciu jedynie kosmetyków. W dzisiejszych czasach stosuje się ją głównie dla regeneracji skóry, jej odmłodzenia, redukcji rozstępów a nawet cellulitu . Jest to bezpieczne i bezbolesne. Stosuje się ją głównie na twarz, szyję dekolt oraz głowę. Jednak nie są to jedyne możliwe miejsca.

Twarz

Twarz jest najczęściej poddawana mezoteriapii igłowej. Szczególnie polecana u osób ze skórą delikatną, odwodnioną i dojrzałą, ze względu na dobre i szybkie efekty. Preparaty składające się głównie z kwasu hialuronowego, witamin A, C, E oraz czynnych substancji pochodzących, np. z alg morskich i zielonej herbaty, są używane do tego zabiegu.

Popularność zyskuje zabieg mezoterapii igłowej pod oczy. Polecany dla osób, zmagających się z tzw. „workami” pod oczami.

Podczas zabiegu w skórę dostają się małe dawki substancji leczniczych, dzięki którym jest ona odmłodniona oraz pozbawiona cieni pod oczami, będących nieestetycznym defektem.

Szyja i dekolt

Jest to drugi z kolei  obszar najczęściej poddawany mezoteriapii. Uzyskujemy efekt  poprawionej elastyczność i odżywienia skóry. Efekty są widoczne już po pierwszym zabiegu. Optymalnie powinno się wykonać serię składającą się z około 4 zabiegów, powtarzanych co 2-3 tygodnie, w zależności od kondycji skóry i zamierzonych efektów. Nasza skóra szybko traci blask w okolicy szyi i dekoltu, zabieg ten umożliwia nie tylko zregenerowanie i odmłodzenie skóry, ale też sprawia, że staje się mocno nawilżona. Zostają zmniejszone oraz wygładzone zmarszczki.

Za pomocą tego zabiegu dzięki odbudowie włókien kolagenowych w skórze możliwe jest wyleczenie powstałych mniejszych blizn potrądzikowych oraz pourazowych

Skóra głowy

Mezoterapie igłową stosujemy na skórze głowy jako profilaktykę oraz leczenie łysienia. Jest uważana za jeden z najskuteczniejszych zabiegów leczących ten problem i jest zalecana nie tylko kobietom, ale też mężczyznom. Przywrócone zostaje prawidłowe krążenie w skórze głowy, co pobudza porost nowych mieszków włosowych. Polecana jest także dla pacjentów cierpiących na łysienie plackowate i androgenowe oraz związane ze zmianami hormonalnymi.