Medycyna Estetyczna

Zabiegi z zakresu medycyny estetycznej są wykonywane przez wykwalifikowanych lekarzy i dermatologów. W naszym salonie wykonywane są najpopularniejsze oraz najskuteczniejsze z zabiegów, takie jak: wypełnianie zmarszczek palacza, usunięcie kurzych łapek, likwidacja bruzdy nosowo – wargowej, powiększanie ust oraz wypełnienie zmian wokół doliny łez.

Medycyna estetyczna - Kraków

W naszym salonie wykonujemy zabiegi mające działanie rewitalizujące na skórę, poprawiające owal twarzy, a także mamy w ofercie kompleksowe kuracje liftingujące. Nasi specjaliści bazują na najlepszych a zarazem najnowocześniejszych preparatach np.: Juvederm, Stylage, Restylane, jest to gwarancją bezpieczeństwa zabiegów oraz uzyskania naturalnego efektu.

Zabiegi medycyny estetycznej są przeznaczone nie tylko dla osób starszych, u których proces starzenia naskórka jest bardzo widoczny, ale także u młodych osób, które mają pierwsze oznaki starzenia i chcą mu zapobiec. Medycyna estetyczna umożliwia poprawę kształtu, owalu i rysów twarzy, bez konieczności ingerencji chirurga.

Zabiegi umożliwiają poprawę stan skóry, kształtu twarzy i w widoczny sposób likwidują zmarszczki, jak też polepszają samopoczucie u kobiety.  Pozytywnie wpływają na poziom samoakceptacji i polepszają jakość życia. Dzięki temu medycyna estetyczna nie tylko w Krakowie, ale również w wielu innych miejscach na całym świecie zyskała popularność. Efekty każdego z zabiegów są niezwykle imponujące a przede wszystkim są bardzo szybko widoczne.