http://www.studiolaboheme.pl/wp-content/uploads/2019/05/RAW_2416-1-5204x3903.jpg

Manicure

Malowanie paznokci
25 zł

Manicure klasyczny
45 zł

Manicure klasyczny z malowaniem
65 zł

Manicure japoński
65 zł

Manicure męski
45 zł

Manicure tytanowy
100 zł

Manicure tytanowy z przedłużeniem
140zł

Manicure hybrydowy
90 zł

Manicure hybrydowy + ściąganie lakieru
120 zł

System IBX
40 zł

System IBX (dodatek do manicure)
30 zł

Ściąganie lakieru hybrydowego
35 zł

Paznokcie żelowe na naturalnej płytce + jeden kolor
120 zł

Paznokcie żelowe uzupełnienie (do 3 tyg.)
85 zł

Przedłużanie płytki paznokciowej na szablonie
150 -200 zł

Przedłużanie płytki paznokciowej na tipsie
150 - 200 zł

Usunięcie żelu z paznokci + manicure klasyczny
80 zł

Ściąganie żelu z paznokci
45 zł

Rekonstrukcja paznokcia
40 zł

http://www.studiolaboheme.pl/wp-content/uploads/2019/05/RAW_2470-1-5193x3895.jpg

Pedicure

Pedicure klasyczny z malowanie Vinylux
110 zł

Pedicure hybrydowy
140 zł

Pedicure hybrydowy french
160 zł

Rekonstrukcja paznokcia u stopy
40 zł

System IBX (dodatek do pedicure)
40 zł

System IBX
50 zł

Pedicure leczniczy
140 zł

Malowanie i opracowanie płytki paznokci u stóp
65 zł

Dłonie i stopy

Manicure Japoński
Manicure Japoński jest ratunkiem dla osób z Rozdwajającymi się, łamliwymi paznokciami. Jeśli twoją bolączką są paznokcie ze zniszczoną płytką, pomocą może okazać się metoda pielęgnacji popularna w Japoni. Zasada manikiuru japońskiego jest prosta – opiera się on na wcieraniu w płytkę specjalnej pasty. W skład pasy wchodzą substancje, które odbudowują i wzmacniają paznokcie, nadając im niespotykany blask różowej perły.

 

 

Manicure hybrydowy
Manicure hybrydowy to metoda stylizacji paznokci, w której wykorzystuje się kombinację – lakieru do paznokci i żelu do manicure. Paznokcie hybrydowe wyróżniają się trwałością. Dodatkowo wyglądają naturalnie, są odporne na uszkodzenia, a lakier nie odpryskuje.
W Studio La Bohème pracujemy między innymi na kosmetykach marki Kabos, słynących z prostego składu i wyjątkowej delikatności. Marka ta polecana jest dla osób cierpiących na uczulenia na lakiery hybrydowe.

 

 

Pedicure Leczniczy
Pedicure leczniczy to zabieg pielęgnacyjny o działaniu leczniczym i profilaktycznym. Ten rodzaj pedicure to kompleksowa usługa kierowana do osób borykających się z nagniotkami, modzelami, a także wrastającymi paznokciami.

 

 

Klamry
Wrastające paznokcie to uciążliwa przypadłość, który dotyka osób w każdym wieku niezależnie od płci. Aby uniknąć bólu oraz interwencji chirurgicznych w Studio La Bohème przeprowadzamy zabieg zakładania klamer leczniczych, które w bezbolesny oraz niezwykle szybki sposób radzą sobie z tą dolegliwością.

 

 

Pedicure kosmetyczny
To podstawowy zabieg pielęgnacyjny stosowany na stopy. Na zabieg ten składa się skrócenie paznokcia oraz usunięcie patyczkami nieestetycznych skórek. Frezarką usunięty zostaje naskórek na stopach. Kolejno wykonujemy peeling wraz z masażem. Na zakończenie zabiegu paznokieć zostaje odtłuszczony i pomalowany.

 

 

IBX System
IBX system to zabieg dla osób, które marzą o zadbanych paznokciach, które nie tylko będą zdrowo wyglądać, ale będą zdrowe w rzeczywistości. Zabieg IBX to idealne rozwiązanie dla osób, które wykonują stylizacje paznokci – jako baza ochronna oraz dla osób, których paznokcie są zniszczone i osłabione – jako zabieg odbudowujący.